Blog: Prípadové štúdia

30. 9. 2019
Zuzka a Michal sa rozhodli vyrábať čokoládu. Ich firma už po roku svojej existencie predstavuje svetu flotilu čokolád kozmickej chuti inšpirovanej cestami na Mesiac. V nekonečnom vesmíre si konečne našli svoje miesto. Ako partnera pre svoje aktivity sa rozhodli používať Projektově.
2. 7. 2019
Mesto Adamov má starostu, ktorý stále vymýšľa nové projekty, aby sa jeho občanom darilo lepšie. Zároveň vedie súkromnú firmu. Lenže ako to zvládnuť, aby všetko fungovalo, tak ako má, a zároveň bol nad všetkým dohľad?
20. 5. 2019
Zakladateľ jablunkovskej architektonickej kancelárie NODUM začínal navrhovať svoje prvé projekty v garáži. Dnes má jeho firma 10 zamestnancov, niekoľko brigádníkov a spolupracuje s desiatkami externých partnerov. Je z nej rešpektovaná regionálna firma. K dokonalosti jej chýbal už iba posledný krok.
23. 4. 2019
Vo firme ako je HSF, s. r. o., je dobré systémové riadenie nutnosťou. Prebieha tam súčasne niekoľko projektov a nie je jednoduché ich riadiť. Na ich koordináciu používali systém excelovských tabuliek. Ten ale postupom času začal zlyhávať. Nakoniec sa do projektov nikto nepozeral, nezapisoval plnenie úloh, ani nezadával ďalšie. Chýbalo rozdelenie prác dennej rutiny a činnosti súvisiace s rozvojom systému výroby, softwaru a organizácie práce.
13. 3. 2019
Spoločnosť SmartGIS s.r.o. už 15 rokov dokáže zariadiť, aby mapy spresnili, zrýchlili alebo uľahčili život ich klientom. Geoinformačné aplikácie dokážu vytvoriť z nuly a doladiť do detailov. Ich služby využívajú integrátori dopravy, správcovia železničnej siete, ale napríklad aj archeológovia z celej Českej republiky.
4. 2. 2019
Čím provokuje reklamná agentúra Provocation bureau? Stačí sa pozrieť na ich návrhy. Každú zákazku pojmú po svojom. Milujú jedinečné a netradičné príbehy, ktoré o svojich klientoch rozpovedia v ich grafickom designe a marketingovej komunikácii. Vo svojom portfóliu majú napríklad unikátny design fľaše pre limitovanú edíciu destilátu Terkelica alebo napríklad etikety pre plechovky farieb spoločnosti Chemolak.
14. 12. 2018
AXA Partners (predtým AXA Assistance), pôsobí v Českej republike už dvadsať rokov. Pre riadenie svojich projektov si nedávno vybrala aplikáciu Projektově.CZ, vďaka ktorej má všetky svoje projekty pod kontrolou.
25. 9. 2018
Firma s 25 ročnou tradíciou, 41 kamennými obchodmi a jedným z najväčších e-shopov v Českej republike hľadala svoj systém na projekty.  Kde a ako ho našla?
31. 8. 2018
Firma plná odborníkov na informačné technológie, svojou veľkosťou jedinečná v Strednej a Východnej Európe, si vybrala pre správu svojich projektov Projektově.CZ. Službu dnes dobrovoľne využíva 120 zamestnancov firmy. Ako sa to stalo, že z nuly vyrástol počet projektov, ktoré si vedú v aplikovaní, na 1000 za jediný rok?
24. 8. 2017
Čítate doma svojim deťom aspoň dvadsať minút denne? Vďaka projektom jednej neziskovej organizácii vie už takmer celé Česko prečo sa má deťom čítať. Vďaka Projektově.CZ  vyrástlo z “obyčajnej” neziskovky na rešpektovanú organizáciu.
Header Projektově
Vyskúšajte Projektově na 14 dní zadarmo
Nie je potrebná žiadna inštalácia. Systém Vám okamžite pošle prihlasovacie meno a heslo na váš e-mail.