Ako mať každý projekt pod kontrolou

Zodpovednosť za zadané úlohy, za ich včasné plnenie a za tím ľudí, ktorý ich má plniť, sú nočnou morou každého, kto spolupracoval na akomkoľvek projekte. Našim cieľom je zjednodušiť vám túto prácu a s pomocou Projektově vám umožniť neustály a jasný prehľad o celom projekte. Ako? Odpoveď je jednoduchá, myšlienková mapa.

Zabudnite na otravné zoznamy úloh. Jediným pohľadom na myšlienkovú mapu získate okamžitý prehľad o tom, kde presne projekt je a koľko mu chýba do dokončenia. V momente budete vedieť, ktoré kroky (úlohy) sú už kompletne hotové, na ktorých sa práve pracuje, a ktoré ešte ani nezačali.

Ako na to?

Na samom začiatku si projekt jednoducho pripravte, rozdeľte si ho na úlohy a tie zase na menšie podúlohy. Akonáhle budete mať každý krok (úlohu), ktoré sú potrebné pre dosiahnutie vášho cieľa, zadané do projektu, stačí otvoriť daný projekt a na šedej lište vľavo nájsť ikonu Myšlienková Mapa.

Po kliknutí na ikonu sa váš projekt a všetky s ním súvisiace úlohy okamžite premenia na myšlienkovú mapu.

Farebné odlíšenie

Na myšlienkovej mape uvidíte jednotlivé úlohy aj podúlohy graficky znázornené pomocou farebných bublín. Hotové a uzavreté úlohy sú označené zelenou, oneskorené žltou, rozpracované oranžovou a tie, na ktorých sa ešte nepracovalo, sú bez farby. K vytvoreným úlohám môžete v priebehu projektu pridávať ďalšie a ďalšie priamo cez myšlienkovú mapu, a to kliknutím na malé + vedľa každej bubliny.

Každý krok (úlohu) je zároveň možné otvoriť pomocou jedného kliku priamo z myšlienkovej mapy. Každú jednotlivú úlohu môžete po rozkliknutí priradiť, určiť jej termín a ďalej ju delegovať vhodným ľuďom. No povedzte, bolo niekedy riadenie projektu jednoduchšie ako teraz? Riaďte svoje projekty pomocou myšlienkovej mapy a dajte nám vedieť, ako vám to ide.