Ako mať každý projekt pod kontrolou

Každý manažér to dobre pozná. Veľký klient, veľký projekt, hromada úloh a vaša zodpovednosť. Neustále musíte udržiavať váš tím informovaný, nestratiť prehľad, ktorému z kolegov ste zverili akú prácu, byť zakaždým o krok vpred. A popri tom všetkom mať pocit istoty, že sa na nič nezabudne, každý termín je bezpečne ustrážený a bez vášho vedomia vám zaručene neujde. Toto všetko môžete mať aj vy! Stačí na to len pár klikov v Projektově.


Prvým krokom je vybrať si/vytvoriť si projekt,
ku ktorému je daná práca/úloha potrebná

Ďalej si stačí úlohu vytvoriť či vybrať z úloh už existujúcich. Potom už len zostáva označiť vybraného kolegu ako riešiteľa zodpovedného za úlohu a tej určiť termín. Presne tieto štyri jednoduché kroky vás delia od možnosti vypustiť danú úlohu z hlavy. S istotou, že Projektově všetko postráži za vás.

Prejsť na výpis projektov

Vy ako manažér ste jediný, kto môže meniť termíny úloh

To zaručuje, že pre vašich členov tímu budú termíny záväzné a nebudú ich môcť meniť. Projektově sa postará o to, aby bol zodpovedný riešiteľ/kolega v deň termínu automatickým e-mailom upozornený na to, že má splniť úlohu. Ak nedôjde k splneniu úlohy a jej včasnému odovzdaniu, ste vy ako manažér automaticky informovaný hneď prvý deň po vzniknutí danej situácie. Túto informáciu nájdete nielen v rannom súhrnnom e-maili, ale aj priamo v Projektově, kde sa vám úloha zaradí pod Delegované úlohy s oneskorením. Každý ďalší deň budete vy aj riešiteľ automaticky informovaní o oneskorenej úlohe, a to až kým nebude vyriešená a uzavretá.

Vďaka voliteľnému rozšíreniu môžete taktiež využiť funkciu Pridať pripomenutie, s ktorej pomocou necháte systém pripomenúť riešiteľovi/kolegovi úlohu pokojne aj štyrikrát, a to kedykoľvek pred daným termínom. Úlohy sa vám buď vrátia ako vyriešené alebo ste okamžite informovaní o ich nesplnení.

Jednoduchšie by to už nešlo. Neveríte? Skúste to s nami a nechajte Projektově delegovať a strážiť úlohy za vás. S nami to ide lepšie, kliknite a uvidíte!

Záložky

Společnost Projektově.CZ s.r.o. je spin-off společností Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava. Ve spolupráci s odborníky na projektové řízení, ať už z akademických řad nebo od partnerských firem, poskytuje nástroj pro snadné řízení firmy, projektů a úkolů.