Chcete pustiť úlohy z hlavy? Delegujte prácu tak, ako my

Ako mať každý projekt pod kontrolou

Každý projektový manažér to dobre pozná. Veľký klient, veľký projekt, hromada úloh a vaša zodpovednosť. Neustále musíte udržiavať váš tím informovaný, nestratiť prehľad, ktorému z kolegov ste zverili akú prácu, byť zakaždým o krok vpred. A popri tom všetkom mať pocit istoty, že sa na nič nezabudne, každý termín je bezpečne strážený a bez vášho vedomia vám zaručene neujde. Toto všetko môžete mať aj vy! Stačí na to len pár klikov v Projektově.

Ako na delegovanie úloh

Prvým krokom je vybrať si (vytvoriť si) projekt, ku ktorému je daná práca (úloha) potrebná

Ďalej si stačí úlohu vytvoriť, či vybrať z úloh už existujúcich. Potom už len zostáva označiť vybraného kolegu ako riešiteľa zodpovedného za úlohu a určiť jej termín. Presne tieto štyri jednoduché kroky vás delia od možnosti vypustiť danú úlohu z hlavy. S istotou, že Projektově všetko postráži za vás.

Vy ako manažér ste jediný, kto môže meniť termíny úloh

To zaručí, že pre vašich členov tímu budú termíny záväzné a nebudú ich môcť meniť. Projektově sa postará o to, aby bol zodpovedný riešiteľ (kolega) v deň termínu automatickým e-mailom upozornený na to, že má splniť úlohu. Ak nedôjde k splneniu úlohy a jej včasnému odovzdaniu, ste vy ako manažér automaticky informovaný hneď prvý deň po vzniknutí danej situácie. Túto informáciu nájdete nielen v rannom súhrnnom e-maili, ale aj priamo v Projektově, kde sa vám úloha zaradí pod Delegované úlohy s oneskorením. Každý ďalší deň budete vy aj riešiteľ automaticky informovaní o oneskorenej úlohe, a to až kým nebude vyriešená a uzavretá. Vďaka voliteľnému rozšíreniu môžete taktiež využiť funkciu "Pridať pripomenutie", s ktorej pomocou necháte systém pripomenúť riešiteľovi (kolegovi) úlohu pokojne aj štyrikrát, a to kedykoľvek pred daným termínom. Úlohy sa vám buď vrátia ako vyriešené alebo ste okamžite informovaní o ich nesplnení. Jednoduchšie by to už nešlo. Neveríte? Skúste to s nami a nechajte Projektově delegovať a strážiť úlohy za vás. S nami to ide lepšie, kliknite a uvidíte!

Vyskúšajte na 14 dní zadarmo a bez inštalácie
Idem do toho
Header Projektově