Blog: Návody

Níže se nacházejí články rozebírající různá témata do hloubky.
Nápovědu k aplikaci Projektově naleznete zde.
Opakované úlohy k vašim službám

Opakované úlohy k vašim službám

Určite to dobre poznáte. Pravidelné prípravy na jednanie, mesačné kontroly, týždenne opakované úlohy. To všetko je odteraz vďaka očakávanej aktualizácii jednoduchšie.
Čítať
Ako založiť prvé projekty

Ako založiť prvé projekty

Dnes sme si pre vás všetkých, čo práve začínajú s Projektově.CZ, pripravili kratší článok zameraný práve na prvé kroky. Máme v pláne niekoľko článkov, ktoré vás prevedú službou Projektově.CZ. Na úvod si ukážeme, ako založiť vaše prvé projekty a podprojekty.
Čítať
Projektové financovanie

Projektové financovanie

Realizujete projekty financované z dotácií alebo verejných zdrojov? V nasledujúcom článku si ukážeme, ako ustrážiť ich rozpočet.
Čítať
Sledujte čas strávený pri úlohách

Sledujte čas strávený pri úlohách

Počúvame vaše ohlasy. Na ich základe sme počas letných mesiacov vyvinuli miniaplikáciu, ktorá vám uľahčí sledovania času stráveného plnením úloh. V Projektově.CZ je možné každej úlohe priradiť odhadovaný čas na jej splnenie a potom postupne zapisovať skutočne dosiahnuté hodnoty.
Čítať
Ako si urobiť poriadok v úlohách?

Ako si urobiť poriadok v úlohách?

Dovolenkové obdobie sa pomaly blíži ku koncu. Nastal čas opäť naplno rozbehnúť projekty a zákazky. Pri kontrole svojho e-mailu alebo úloh sa môže neraz stať, že ich pár nájdete v oneskorení. Chcelo by to urobiť čistku. Ako na to?
Čítať
Ako zdieľať svoje projekty?

Ako zdieľať svoje projekty?

Projekt v Projektově.CZ je zjednodušene povedané zoznamom úloh a súborov, ktorý môžeme zdieľať s kolegami. Možností nazdieľania je viac a líšia sa podľa situácie, v ktorej sa nachádzame. V nasledujúcich odstavcoch si prejdeme časté otázky a spôsoby zdieľania projektu.
Čítať
Ako na šablónu úspešného projektu?

Ako na šablónu úspešného projektu?

V Projektově.CZ sme v úzkom kontakte s partnermi, ktorí konzultujú projektové riadenie. My sami pritom pracujeme na jednoduchom nástroji, ktorý podporuje prehľadné riadenie projektov vo firmách. S pomocou niekoľkých rád si v ňom aj vy dokážete pripraviť jednoduchú šablónu.
Čítať
Ako mať ziskové projekty?

Ako mať ziskové projekty?

V projektovom riadení je potrebné okrem termínov a kvality práce sledovať taktiež peniaze. V Projektově.CZ na to slúži nástroj vyvinutý presne na tento účel. Pomocou neho si v projekte na jednom mieste zostavíte plán rozpočtu a porovnáte ho s reálnymi príjmami a nákladmi.
Čítať
Zadávajte úlohy do rôznych projektov rovno z e-mailu

Zadávajte úlohy do rôznych projektov rovno z e-mailu

Projektově.CZ si rozumie s e-mailom už dlhšiu dobu. Na správy z Projektově sa da odpovedať priamo z e-mailu. Vďaka funkcii Inbox je možné odbremeniť vašu schránku a úlohy vytvárať pomocou e-mailov, ktoré sa dajú následne v Projektově roztriediť do projektov. Po novom prinášame možnosť mať viacero e-mailových adries pre jedno Projektově.
Čítať
Dotačné programy - Zjednodušte si správu dotačných projektov

Zjednodušte si správu dotačných projektov

Staráte sa tiež o more klientov a riadite pre nich veľké množstvo dotačných projektov? Nechcete zabudnúť na žiadne čiastkové kroky, ktorých sú v ich projektoch desiatky a už v žiadnom prípade si nesmiete dovoliť zmeškať dôležité termíny, ktorých dodržanie je pre získanie dotácií kľúčové?
Čítať