Vytvárajte a zdieľajte úlohy počas okamihu

Ako na úlohy? Aj v našom tíme veľmi dobre vieme, ako rýchlo sa dokážu množiť a aké dôležité je udržať si v nich poriadok.

S Projektově stačí kliknúť na konkrétny projekt a ihneď uvidíte všetky jemu podriadené úlohy. Výpis úloh samozrejme obsahuje všetky dôležité informácie, ako riešiteľa, termín a stav úlohy. V urgentných prípadoch pritom oceníte predovšetkým prioritu úlohy. Prioritné a oneskorené úlohy sú totiž vždy uvedené ako prvé, teda najdôležitejšie.

<span class="translation_missing" title="translation missing: sk.pages.taskssharing.alt1">Alt1</span>
Jednou z hlavných predností je, že informácie zobrazené vo výpise úloh možno okamžite editovať. V momente tak môžete zmeniť riešiteľa, termín či prioritu. To všetko bez zbytočného otvárania danej úlohy. Priamo vo výpise úloh potom môžete jedným kliknutím vytvárať ďalšie, a to len pomocou malého + pod už existujúcimi úlohami. Tieto úlohy sa týmto automaticky zaradia pod správny projekt, kde už zostanú. Neposlednou výhodou je, že všetky úlohy naplánované na aktuálny deň sa automaticky zobrazia na Mojej stránke. Pri každom prihlásení tak máte dokonalý prehľad o tom, ktoré úlohy na vás v danom dni ešte čakajú. S Projektově ide všetko jednoducho a rýchlo. Stačí si len vybrať projekt a v priebehu pár sekúnd pridať úlohu.
Vyskúšajte na 14 dní zadarmo a bez inštalácie
Idem do toho
Header Projektově