Blog

Prehľadnejšie popisy úloh vďaka novému editoru
18. 4. 2024
Usilovne pracujeme na vylepšení aplikácie Projektově, aby jej použitie nebolo len praktické, ale aj zábavné a prehľadné. Pred časom sme Vám oznámili aj vývoj novej aplikácie Projektově 2, ktoré používame s prvými desiatkami firiem. Projektově 1 a 2 sú kompatibilné, preto sa zmeny a novinky z Projektově 2 často zrkadlia aj do Projektově 1.
Projektově je partnerom IPMA Slovakia
8. 4. 2024
IPMA Slovakia pripravuje vydanie originálnej knihy o projektovom riadení. Dozviete sa v nej osobné tipy a triky priamo od uznávaných projektových manažérov z praxe.
Drobné nejasnosti pri prevádzke rodinnej firmy môžu niekedy vytvoriť problémy, ktoré sa potom nosia aj domov.
6. 3. 2024
Nezrovnalosti môžu nastať aj vo firme, kde všetkým pracovníkom rovnako záleží na osude firmy. Často len drobný šum v komunikácii môže vytvoriť veľký problém. A ak ste rodinná firma? Potom si takéto problémy a ich riešenie nosíte aj domov. Pomohlo Projektově zabrániť takýmto nezrovnalostiam v rodinnej firme NEKTON-Vrňata s.r.o.?
Recept na úspešný projekt! Zaručené tipy a triky na úspech Vášho projektu.
5. 2. 2024
Prinášame Vám hlavné ingrediencie nášho projektového receptu. Ďalej doplňujte podľa vlastného uváženia. Kombinujte, miešajte až projekt privediete k dokonale úspešnému projektu.
Cyklus riadenia projektov
10. 1. 2024
Projekt prechádza rôznymi procesmi. Nato aby bol projekt úspešný, musíme ho najprv dôkladne naplánovať. Aké procesy má projekt obsahovať?
Harmonogram projektu jednoducho
12. 12. 2023
V aplikácii Projektově úlohy zadáte jednoducho napríklad cez myšlienkovú mapu, kde budete svoje úlohy jednoducho členiť a rozdeľovať, ale ako, čo najjednoduchšou cestou naplánovať harmonogram projektu?
Znížiť riziko z chýb na minimum je zásadné pri stavebných prácach a veľkých stavbách to platí dvojnásobne !
7. 11. 2023
Prehľad, ktorý môže znamenať milióny! Znížiť riziko z chýb na minimum je zásadné pri stavebných prác a veľkých stavbách to platí dvojnásobne! Aj to si uvedomujú v spoločnosti BELEFI.eu s.r.o.
Ako pripraviť harmonogram projektu?
6. 11. 2023
Príprava harmonogramu projektu, je neoddeliteľnou súčasťou pri plánovaní a správe projektov. Harmonogram napomáha koordinovať časový odhad, zdroje a aktivity projektu a umožňuje sledovať pokrok a dodržiavanie časových termínov
Prípadová štúdia Magna Exteriors
19. 10. 2023
Keď sa Vám úlohy iba množia a outlookové tabuľky sú preplnené, alebo ako si môžete pomôcť s Projektově , aj keď len v časti firmy
Nová generácia Ganttovho diagramu
3. 3. 2023
Počas celého roku 2022, sme spolu s vybranými klientmi vyladili novú verziu Ganttovho diagramu, ktorá bude dostupná pre každého.
Header Projektově
Vyskúšajte Projektově na 14 dní zadarmo
Nie je potrebná žiadna inštalácia. Systém Vám okamžite pošle prihlasovacie meno a heslo na váš e-mail.