Blog

Síce meníme logo a štýl vzhľadu, ale stále sme to my.
2. 8. 2022
Ani vo sne by nás nenapadlo, že s nami toto logo vydrží tak dlho. Postupom času, ako sme rástli sme logo trošku osviežili/vynovili, ale aj napriek tomu sme neprestali snívať o kvalitnejšej vizuálnej identite a logu. Začínali nám chýbať farby, logo zostarlo, a dokonca aj vy naši zákazníci ste sa občas ozvali že vás toto naše logo veľmi “nebaví”.
Pracujeme na Projektově 2.0
3. 7. 2022
Terajšia aplikácia Projektově a brand nám vydržali pomerne dlho. V posledných rokoch sme ale častejšie narážali nielen na limity aplikácie ale aj značky Projektově a jej komunikácie. Strávili sme preto vyše pol roka podrobným prieskumom a teraz pracujeme na Projektovej 2.0.
26. 3. 2020
Zároveň až 75 % manažérov veľkých a stredných firiem je nespokojných s efektivitou porád, ktorá je veľmi nízka. Pritom to ide aj inak.
19. 12. 2019
Prajeme Vám veselé Vianoce a úspešné projekty v novom roku 2020.
30. 9. 2019
Zuzka a Michal sa rozhodli vyrábať čokoládu. Ich firma už po roku svojej existencie predstavuje svetu flotilu čokolád kozmickej chuti inšpirovanej cestami na Mesiac. V nekonečnom vesmíre si konečne našli svoje miesto. Ako partnera pre svoje aktivity sa rozhodli používať Projektově.
6. 8. 2019
Analytická metóda, ktorá pomáha už šesťdesiat rokov, vám zjednoduší prípravu stratégiu vášho nového projektu. Ide o tzv. SWOT analýzu. Kto ju vymyslel, a ako ju použiť tak, aby vám skutočne uľahčila rozhodovanie a plánovanie?
10. 7. 2019
Slnko silnie, voda láka, ale odísť na dovolenku je ťažšie, ako sa zdá. Hororové scény, čo všetko sa môže udiať, kým budete preč, sú bežné obavy podnikateľov a manažérov. Murphyho zákony fungujú a to čo sa bežne vo firme nestane, sa zaiste počas vašej neprítomnosti vyskytne. Preto sa predstava o dovolenke často mení na nočnú moru, ktorá sa vyrieši jednoducho tým, že sa na dovolenku nejde.
2. 7. 2019
Mesto Adamov má starostu, ktorý stále vymýšľa nové projekty, aby sa jeho občanom darilo lepšie. Zároveň vedie súkromnú firmu. Lenže ako to zvládnuť, aby všetko fungovalo, tak ako má, a zároveň bol nad všetkým dohľad?
20. 5. 2019
Zakladateľ jablunkovskej architektonickej kancelárie NODUM začínal navrhovať svoje prvé projekty v garáži. Dnes má jeho firma 10 zamestnancov, niekoľko brigádníkov a spolupracuje s desiatkami externých partnerov. Je z nej rešpektovaná regionálna firma. K dokonalosti jej chýbal už iba posledný krok.
6. 5. 2019
Keď sme boli deti, čas bežal dosť pomaly. Pripadalo nám ako večnosť, kedy už budú opäť Vianoce. Ako dospelí máme naopak pocit, že to bolo včera, čo sme odkladali vianočné ozdoby do pivnice. Vnímanie času je subjektívne. Veľa ľudí preto zle odhaduje čas a je to taktiež jeden z dôvodov, prečo si čas zle plánujú.
Header Projektově
Vyskúšajte Projektově na 14 dní zadarmo
Nie je potrebná žiadna inštalácia. Systém Vám okamžite pošle prihlasovacie meno a heslo na váš e-mail.