Blog

Recept na úspešný projekt! Zaručené tipy a triky na úspech Vášho projektu.
5. 2. 2024
Prinášame Vám hlavné ingrediencie nášho projektového receptu. Ďalej doplňujte podľa vlastného uváženia. Kombinujte, miešajte až projekt privediete k dokonale úspešnému projektu.
Harmonogram projektu jednoducho
12. 12. 2023
V aplikácii Projektově úlohy zadáte jednoducho napríklad cez myšlienkovú mapu, kde budete svoje úlohy jednoducho členiť a rozdeľovať, ale ako, čo najjednoduchšou cestou naplánovať harmonogram projektu?
Znížiť riziko z chýb na minimum je zásadné pri stavebných prácach a veľkých stavbách to platí dvojnásobne !
7. 11. 2023
Prehľad, ktorý môže znamenať milióny! Znížiť riziko z chýb na minimum je zásadné pri stavebných prác a veľkých stavbách to platí dvojnásobne! Aj to si uvedomujú v spoločnosti BELEFI.eu s.r.o.
Ako pripraviť harmonogram projektu?
6. 11. 2023
Príprava harmonogramu projektu, je neoddeliteľnou súčasťou pri plánovaní a správe projektov. Harmonogram napomáha koordinovať časový odhad, zdroje a aktivity projektu a umožňuje sledovať pokrok a dodržiavanie časových termínov
Prípadová štúdia Magna Exteriors
19. 10. 2023
Keď sa Vám úlohy iba množia a outlookové tabuľky sú preplnené, alebo ako si môžete pomôcť s Projektově , aj keď len v časti firmy
Nová generácia Ganttovho diagramu
3. 3. 2023
Počas celého roku 2022, sme spolu s vybranými klientmi vyladili novú verziu Ganttovho diagramu, ktorá bude dostupná pre každého.
Síce meníme logo a štýl vzhľadu, ale stále sme to my.
2. 8. 2022
Ani vo sne by nás nenapadlo, že s nami toto logo vydrží tak dlho. Postupom času, ako sme rástli sme logo trošku osviežili/vynovili, ale aj napriek tomu sme neprestali snívať o kvalitnejšej vizuálnej identite a logu. Začínali nám chýbať farby, logo zostarlo, a dokonca aj vy naši zákazníci ste sa občas ozvali že vás toto naše logo veľmi “nebaví”.
Pracujeme na Projektově 2.0
3. 7. 2022
Terajšia aplikácia Projektově a brand nám vydržali pomerne dlho. V posledných rokoch sme ale častejšie narážali nielen na limity aplikácie ale aj značky Projektově a jej komunikácie. Strávili sme preto vyše pol roka podrobným prieskumom a teraz pracujeme na Projektovej 2.0.
Nové rýchle hľadanie
1. 6. 2021
Výrazne sme vylepšili vyhľadávanie úloh v Projektově, v článku uvidíte ukážky a tipy.
Školenie projektového riadenia - interné projekty a veľké zákazky
6. 12. 2020
V dnešnej dobe, prebiehajú školenia a konzultácie hlavne cez online schôdzky, v ktorých zdieľame obrazovku a zvuk. O to väčšiu máme radosť, ak môžeme školiť osobne.
Header Projektově
Vyskúšajte Projektově na 14 dní zadarmo
Nie je potrebná žiadna inštalácia. Systém Vám okamžite pošle prihlasovacie meno a heslo na váš e-mail.