Zjednodušte si správu dotačných projektov

Nové programové obdobie (2014-2020) na získanie dotácií z EÚ je tu. Výzva na zasielanie prihlášok bola vyhlásená, žiadateľov je veľa a väčšina z nich potrebuje podporu a pomoc. Znie vám to povedome?

Dotačný management

Staráte sa tiež o more klientov a riadite pre nich veľké množstvo dotačných projektov? Nechcete zabudnúť na žiadne čiastkové kroky, ktorých sú v ich projektoch desiatky a už v žiadnom prípade si nesmiete dovoliť zmeškať dôležité termíny, ktorých dodržanie je pre získanie dotácií kľúčové? Uľahčite si prácu a skúste svojich zákazníkov a ich dotačné projekty organizovať v Projektově. Stačí si zažiadať online o skúšobnú verziu na 30 dní zadarmo, prihlásiť sa a môžete začať.

Zoznam klientov/projektov

Krok za krokom si môžete začať pridávať klientov a ich projekty. Náš softvér funguje na princípe jasného a zrozumiteľného delenia - vytvárate si v ňom projekty, do ktorých potom zakladáte úlohy. Toto jednoznačné rozdelenie vám umožňuje nastaviť svoje Projektově jednoducho v zmysle „čo projekt, to klient“ a „čo úloha, to čiastkový krok dotačného projektu“.

Zoznam klientov

Šablóna projektu

Ak máte nastavený určitý proces a svoje dotačné projekty riadite spôsobom, ktorý sa opakuje, postačí vám tento projekt/proces vytvoriť len raz. Na začiatku si pripravíte šablóny pre jednotlivé typy projektov a tie budete jednoducho kopírovať. Zavedenie nového klienta do systému pre vás nikdy nebolo rýchlejšie ako teraz.

Šablóna projektu

Preto neváhajte! S pomocou nášho softvéru budete mať všetku dokumentáciu, súbory i záznam komunikácie s klientmi na jednom mieste, bezpečne priradené k relevantným projektom či krokom. S vašimi zákazníkmi budete môcť navyše komunikovať priamo v Projektově (vlákno komentárov pod úlohou) či pokojne len cez e-mail, ktorý sa odošle rovno do danej úlohy.

Sledovanie termínov

Čo je najdôležitejšie? Ustriehneme za vás termíny a pri ich nesplnení vás budeme vždy informovať automatickým upozornením. Môžete si samozrejme nastaviť aj pripomenutie pred uplynutím termínu.

Sledovanie termínov

  • Vilém Tížek
  • Návody