Staze 2016 pro studenty

Študuješ IT a rád by si šiel vo webových technológiách do hĺbky? Chceš ovládnuť čistý Javascript ES6/7? Strieľať komponenty v Reactu od Facebooku? Využívať Flux architektúru? Pomáhať vytvárať rýchle API v Ruby on Rails či experimentovať s Elixirom?

Alebo preferuješ vývoj mobilnej aplikácie napísanej v React Native?


Pre bakalárov VŠB-TU Ostrava

Pre obdobie 2016/2017 aktuálne ponúkame študentom FEI VŠB-TU Ostrava možnosť bakalárskej stáže či brigády v našej spoločnosti.

Práca u nás ale nie je žiadny med. Projektově.CZ v produkčnom nasadení využívajú stovky firiem a ich zamestnanci pre každodennú prácu. Čaká ťa code-review, pull requesty a práca na automatizovanom testovaní, analýza a diskusia úprav, ako aj všetky ďalšie „drobnosti“ patriace k vývoju softvéru, ktorý je poskytovaný ako služba.

Ak sme ťa ešte neodradili, dostaneš k dispozícii naše zázemie a skúsenosti. Náš vedúci programátor pracoval viac než 5 rokov v spoločnosti Seznam.cz na senior pozícii. Ty by si získal veľkú časť jeho pozornosti. Nerobíme vývoj na zákazku. Pracujeme výlučne na vlastnom produkte – službe, ktorú neustále vylepšujeme a dbáme o jej kvalitu.

Možno už tušíš, že by to mohol byť aj začiatok dlhodobej spolupráce..


Ako sa prihlásiť?

  1. kontaktuj nás na info@projektove.cz a nnapíš nám zopár riadkov o sebe a svojich doterajších skúsenostiach
  2. 2. Na úvod od nás dostaneš malú úlohu
  3. 3. Nasleduje stretnutie u nás, po ktorom sa pri troche šťastia individuálne dohodneme na ďalšom postupe

Komentáre

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská spoločnosť, ktorá dlhodobo spolupracuje s VŠB - Technickou univerzitou v Ostrave. V spolupráci s odborníkmi na projektové riadenie, či už z akademických radov alebo od partnerských firiem, poskytujeme nástroj pre jednoduché riadenie firmy, projektov a úloh.