NápovedaÚlohy
Ako urobiť report úloh

Ako urobiť report úloh

Na začiatku je potrebné kliknúť na tlačítko Moje úlohy alebo Otvorené úlohy. Takto sa vám zobrazia všetky úlohy, ktoré boli zadané v aplikácii a tie môžete ľubovoľne filtrovať.

Otevření výpisu všech úkolů

Filtrov môžete postupne aplikovať viac a kombinovať ich so zoskupením. Najčastejšie je zoskupenie podľa projektov, podľa riešiteľov alebo termínov. Nižšie nájdete najčastejšie reporty.

Report mojich úloh na tento týždeň

  1. Pod farebnými ikonami kliknite na hľadanie, a v filteri vyberte "Termín" - "Tento týždeň a starší", Přidání filtru úkolů - termín tento týden a starší
  2. potom vyberte zoskupiť podľa projektu Seskupení výpisu úkolů pro tento týden dle projektů
  3. hotovo

Každý report má vlastnú unikátnu URL adresu. Môžete si ho uložiť do obľúbených záložiek v prehliadači a mať tak report dostupný na jeden klik.
Alebo report pošlite kolegovi, filter sa nastaví podľa zaslanej adresy, obsah reportu vidí podľa svojich práv.

Report úloh od kolegy

  1. Kliknite na hľadanie pre pridanie filtra,
  2. vyberte filter Riešiteľ a vyberte používateľa,
  3. nakoniec zoskupte filter napríklad podľa projektov. Přidání filtru úkolů dle řešitele a jejich seskupení dle projektů
  4. hotovo Report úkolů od kolegy Takto máte na jednej stránke prehľadne vypísané úlohy od kolegu. Tie môžete prechádzať, ďalej filtrovať alebo cez odkazy pod výpisom exportovať do PDF alebo Excelu.

Zobrazenie proritných úloh

  1. Na zobrazenie reportu prioritných úloh v hľadaní pridajte filter Priotita - Urgentné a potom ešte raz Priotita - Vysoká Přidání filtru úkolů dle priority
  2. a vyberte zoskupiť podľa projektu, Seskupení reportu prioritních úkolů dle projektu
  3. hotovo

Aplikácia si sama pamätá posledný zadaný filter. Stačí len raz nastaviť zoskupenie podľa projektov, alebo filter s termínom alebo prioritami a nabudúce kedykoľvek kliknete v hornom menu na Moje úlohy sa zobrazí posledný report.

Silvia Urdová
Header Projektově
Vyskúšajte Projektově na 14 dní zadarmo
Nie je potrebná žiadna inštalácia. Systém Vám okamžite pošle prihlasovacie meno a heslo na váš e-mail.