Jarní akce - šablona projektu zdarma

Hezké jaro!

Aprílové dažďa prinášajú májové kvety. A my k nim pridávame akciu. Pri zakúpení ľubovoľného balíčka Projektově.SK do konca mája získate šablónu projektu zdarma..

Za posledný rok sme v rámci nastavení služby Projektově.CZ na mieru pomohli viac než 100 firmám s projektovým riadením. Založenie šablóny projektu, je tiež jedným z prvých krokov, ktoré spoločne vykonávame. Prečo si skúsenosti nechávať pre seba, keď je s Vami môžeme zdieľať?

Ako akcia prebieha?

Po objednaní sa s Vami spojíme na skype konzultáciu, počas ktorej buď vyberieme jednu z už existujúcich šablón, alebo Vám pomôžeme vytvoriť šablónu novú. Tak aby bola ušitá na mieru Vaším projektom alebo zákazkám.

Najprv na skúšku

Služba Projektově.CZ je nástrojom pre prehľadné riadenie firmy, projektov a úloh. Kedykoľvek si ju môžete nezáväzne vyskúšať na 30 dní zadarmo. Založiť prvé projekty či úlohy a nad nimi sa s nami spojiť. Všetky dáta sú pravidelne zálohované a automaticky prechádza do platenej verzie.

Komentáre

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská spoločnosť, ktorá dlhodobo spolupracuje s VŠB - Technickou univerzitou v Ostrave. V spolupráci s odborníkmi na projektové riadenie, či už z akademických radov alebo od partnerských firiem, poskytujeme nástroj pre jednoduché riadenie firmy, projektov a úloh.