NápovedaAko začať
Kontrola a aktualizácia projektu

Kontrola a aktualizácia projektu

V Projektově máte všetky svoje zrealizované projekty na jednom mieste s ich úlohami, súbormi a potrebnými zložkami. Nieje to viac verzii súborov, ale jedna aplikácia v ktorej je všetko aktuálne. Kedykoľvek po prihlásení sa môžete pozrieť na aktuálny stav projektov a úloh.

  1. Začnite kliknutím na horne menu na záložku Projekty,
  2. vyberte konkrétny projekt, ktorý chcete skontrolovať
  3. zobrazí sa vám aktuálny výpis úloh

Seznam úkolů a pod-úkolů v projektu

Iný pohľad na projekty

Ľubovolne v ľavom menu, môžete pokračovať prepnutím na náhľad projektu cez Myšlienkovú mapu, Ganttov diagram alebo skontrolovať zapísaný čas, či rozpočet projektu.

Report viac projektov naraz

Štandardným prehľadom je report všetkých zákaziek, alebo všetkých zrealizovaných projektov. Postupujte rovnako ako pri výbere jedného z projektov, ale namiesto vybraného projektu kliknite na nadradený projekt. Najčastejšie sa jedná o najvyššie položený projekt s názvom "Zakázky", "Zákazníci" alebo "Interné projekty".

Napríklad kliknutím na hlavný projekt Zákazky sa vám zobrazí report všetkých aktuálnych zákaziek. Sami si potom vyberiete, či chcete vidieť výpis z úloh, Ganttov diagram alebo myšlienkovú mapu.

Teraz si výpis úloh môžete zoradiť podľa projektov a vybrať si iba úlohy z daného mesiaca.

Report projektů

Môžete sa prepnúť aj na Ganttov diagram a vďaka filtrom zobraziť iba aktuálne prebiehajúce úlohy.

Aktualizácia projektov

Či už máte otvorený iba jeden projekt, alebo viac projektov naraz, akúkoľvek z úloh môžete hneď zmeniř. Zmeníte ju buď priamo z výpisu úloh, alebo si ju otvoríte na novej karte, kde ju môžete zmeniť a komentovať.

Napríklad pri kontrole projektov a úloh počas porady rozoberáte jednotlivé vyriešené úlohy v projekte. V prípade že sú v poriadku uzatvoríte ich, alebo upravíte termín a pridáte nové úlohy. Na konci porady máte rozdané úlohy a každý po prihlásení do Projektově vidí svoj vlastný zoznam úloh.

Silvia Urdová
Header Projektově
Vyskúšajte Projektově na 14 dní zadarmo
Nie je potrebná žiadna inštalácia. Systém Vám okamžite pošle prihlasovacie meno a heslo na váš e-mail.