NápovedaAko začať
Práca s úlohami

Práca s úlohami

Po rozkliknutí projektu sa vám zobrazí výpis úloh. Je to tabuľka podobná Excelu. Každý riadok ma svoju úlohu, v stĺpcoch vidíte prioritu úloh, riešiteľa úlohy, termín a postupné plnenie úlohy.

Úpravy v tabuľke

Priamo v tabuľke môžete kliknúť na stĺpec a aktualizovať termín alebo zmeniť riešiteľa. Zmeny sa prejavia hneď, novému riešiteľovi bude poslaná notifikácia o tom, že dostal novú úlohu.

Konkrétna úloha môže zmeniť stav na "Rieši sa", "Čaká sa - u nás" alebo na "Vyriešené".

Označit úkol jako vyřešený v tabulce

Úprava pomocou karty úloh

Kliknutím na názov úlohy si otvoríte jeho kartu. Tu môžete doplniť podrobnosti v popise úloh, nahrať súbory, zmeniť začiatok, termín alebo riešiteľa úlohy a aktualizovať stav. Karta ponúka podrobný pohľad na úlohu.

Úpravy na kartě úkolu

Komentáre k úlohám prepojené s e-mailom

Ako bonus tu môžete svoju úlohu komentovať. Komentár je automatický odoslaný sledujúcim na e-mail. Je to ako normálny e-mail na ktorý môžete priamo z Outlooku, Gmailu, Androidu alebo iPhonu odpovedať.

Komentáře k úkolu

Notifkácie odosiela aplikácia, sú to modré e-maily ktoré majú názov projektu a úlohy v predmete odosielateľ je "Peter v Projektově". Prvý komentár musí byť napísaný v Projektově v úlohe, potom vám už stačí iba odpovedať na túto e-mailovú konverzáciu.


V každom e-mailu je tiež tlačidlo "Otvoriť úlohu", s jeho pomocou môžete úlohu upraviť a komentovať v aplikácii.

Súbory z e-mailov sú nahrané aj do úloh

Do e-mailovej odpovede môžete cez mobil pripojiť aj fotku, alebo v Outlooku pridať pdf alebo iný súbor. Súbor sa tiež automaticky nahraje na kartu úloh.

Silvia Urdová
Header Projektově
Vyskúšajte Projektově na 14 dní zadarmo
Nie je potrebná žiadna inštalácia. Systém Vám okamžite pošle prihlasovacie meno a heslo na váš e-mail.